O nás

Keď zrušili našu obľúbenú kaviareň, rozmýšľali sme ako ďalej s naším kaviarenským životom. Rozhodli sme sa založiť vlastný podnik a vytvoriť príjemné miesto aj pre vás. A tak v roku 2012 vznikol Štúrbaks. Za názov vďačíme Štúrovej ulici v Žiline, kde sme vám 5 rokov pripravovali vlastnú kávu, čerstvé pochúťky a domáce zákusky.

Od júna 2017 vám robíme radosť v ZOC MAX v novom, väčšom a rovnako útulnom priestore. Cheesecaky, koláčiky a všetky dobroty každé ráno pečia náš vlastný cukrár. Catering vám pripravíme aj na firemné večierky či eventy. Candy bar urobíme presne podľa predstáv každej nevesty. Príďte si dať ricottový cheesecake s espressom a užite si atmosféru našej kaviarne.

 • "Káva od Sturbaks je overený produkt, ktorý chutí celej firme. Je zárukou spokojnosti pre svoju vyváženú a plnú chuť kávy :)"

  Kristína Záňová RKMC
 • "U nás v Banke Žilina sa Štúrbaks káva míňa rýchlosťou blesku, nestíhame dokupovať tie krásne dizajnové balíky. Za všetkých našich hostí a coworkerov môžeme povedať, že so Štúrom na šálke a Štúrbaks kávou v nej, je deň hneď krajší!"

  Soňa Kavecká Banka Žilina
 • "Káva od Štúrbaksu je kvalitná káva na každodenné užívanie. Má plné telo, dobrú penu a pre mňa dôležitú a príjemnú aciditu."

  Ing. Ján Sládek Konateľ / Printio
 • "Myslím si, že ja som tú kávovú kultúru u nás tak trochu zaviedla. Ja som bola vždy náročná na kávu."

  Vierka Feketeová ALCASYS Slovakia, a.s.
 • "Úžasne lahodná chuť kávy, ktorá nám skrášľuje každý deň."

  Peter Ondruš Brandsupport
 • "Kreativita a svieža myseľ je pre našu agentúru na prvom mieste, aby sme mali klientov spokojných a s úsmevom na tvári. A aj vďaka Štúrbaks káve sa nám to stále darí a veľmi radi ju vždy servírujeme aj našim zakazníkom."

  Andrej Matušinský Kreativ Gang

Referencie