Štúrbaks káva je jedinečná. Prešli sme kvôli nej Česko, Nemecko, Holandsko a Taliansko. Oslovili viac ako 20 pražiarní a pri Vicenze sme našli tú pravú. Rodinný podnik v mestečku Castelgomberto funguje od roku 1933 a kávu praží tradičným spôsobom dedeným z generácie na generáciu.

A ako chutí Štúrbaks káva? Ako nebo. Robíme si srandu, chutí ešte lepšie. Hebká crema, jemná aróma, plná karamelová chuť a precízny orechový dojazd čokolády. Príďte si vychutnať espresso alebo lahodné cappuccino, alebo si objednajte kávu z nášho eshopu.

Štúrbaks káva 1kg/200g

Zmes vysokoakostnej Arabicy z Kolumbie a Hondurasu je doplnená kvalitnou Robustou z Kene a Vietnamu v pomere 80:20 a na základe tohto pomeru má ŠTÚRBAKS káva extrémne hustú cremu s výraznou sladkou karamelovou chuťou.

Štúrbaks ORZO 200g

Vyrábame z praženého jačmeňa. Dokonale nahradí kávu počas vášho celého dňa. Orzo je mimoriadne vhodné pre zdravý životný štýl – neobsahuje kofeín a nemá žiadny negatívny vplyv na organizmus.

Štúrbaks 100% Arabica 200G

Základ zmesi tvoria odrody arabicy z Brazílie (Yellow Bourbon a Santos) a Kolumbie (Bourbon). Sú charakteristické sladkastou chuťou, nízkym obsahom kyslosti, orieškovou cremou a čokoládovo-horkou dochuťou.

Galéria

  • "Káva od Sturbaks je overený produkt, ktorý chutí celej firme. Je zárukou spokojnosti pre svoju vyváženú a plnú chuť kávy :)"

    Kristína Záňová RKMC
  • "U nás v Banke Žilina sa Štúrbaks káva míňa rýchlosťou blesku, nestíhame dokupovať tie krásne dizajnové balíky. Za všetkých našich hostí a coworkerov môžeme povedať, že so Štúrom na šálke a Štúrbaks kávou v nej, je deň hneď krajší!"

    Soňa Kavecká Banka Žilina
  • "Kreativita a svieža myseľ je pre našu agentúru na prvom mieste, aby sme mali klientov spokojných a s úsmevom na tvári. A aj vďaka Štúrbaks káve sa nám to stále darí a veľmi radi ju vždy servírujeme aj našim zakazníkom."

    Tomáš Leiblinger Kreativ Gang

Referencie